SZOK! Bóg Chin-Chin Wszechmogący tworzy nowy superkontynent! [ZOBACZ MEMY]

Mikronacyjni kartografowie go nienawidzą! Bóg Chin-Chin Wszechmogący odkrył jeden prosty trik i sprawił, że na mapie Pollinu wynurzył się nowy superkontynent – Chinchinia. Królestwo Ludu Lycry rozpoczęło już kolonizowanie nowych terytoriów.

– No więc wysrałem kontynent żeby było więcej pikseli do napierdalania się o nie. – powiedział krótko Bóg Chin-Chin Wszechmogący ogłosiwszy wynurzenie się nowych ziem do zajmowania przez mikronacje. Nowy superkontynent imponuje rozmiarami, jest to największa połać ziemi jaka istnieje na mapie mikronacji, prawdopodobnie większa od wszystkich mikronacji i ziem niczyich razem wziętych. Królestwo Ludu Lycry będzie pierwszą mikronacją która zajmie się kolonizowaniem Chinchinii ku chwale Stwórcy superkontynentu: Boga Chin-China Wszechmogącego.

Jak powiedział nam Różowy Gość (czyli autor tego artykułu) Królestwo Ludu Lycry założy Lycrową Kompanię Wschodniochinchiniańską (LKW) oraz Lycrową Kompanię Zachodniochinchiniańską (LKZ) które będą zajmowały ziemie od dwóch stron Chinchinii.

Narazie nie ma dokładnych map nowego superkontynentu ale Bóg Chin-Chin Wszechmogący pokazał na forum Królestwa Ludu Lycry szkic pokazujący z jakimi terenami mamy do czynienia.

CHINCHINIA.jpg
CHINCHINIA

Dramat mikronauty: „Pojechałem na wakacje do Lycry i dostałem raka!”

Tragiczne skutki niewinnej podróży za granicę. Lekarz podpisał wyrok bez mrugnięcia okiem. A miał to być zwykły wypad do Wiednia….

– Pojechałem na wakacje do Wiednia a okazało się, że jestem w jakiejś Pangei na kiju! – żali się Salamanderowi Grzegorz T. z Dreamlandu. – Biuro podróży obiecało mi wyjazd życia do Austro-Węgier. Nic mi nie powiedzieli, że tam już nie było żadnych Austro-Węgier! Nie wiem co się stało z tymi ludźmi ale nosili ubrania z lycry [Lud Lycry nie nosi ubrań z lycry lecz posiada lycrę zamiast skóry – dop. red.]. Spędziłem tam tylko dwa dni, bo nie mogłem dłużej wytrzymać. Uciekłem do Ekkore najszybszym samolotem.

Rzeczywiście w miejscu Austro-Węgier powstało Królestwo Ludu Lycry.

Po powrocie okazało się, że Grzegorz T. wyłysiał i zaczął kaszleć.

– Poszedłem do lekarza który stwierdził, że najwyraźniej dostałem raka. Jestem załamany. Ale w sumie się nie dziwię sobie. To co tam zobaczyłem odebrało mi wolę do życia. Mam ochotę się zabić. Powinienem wiedzieć by nie jechać z mikronacji do anty-mikronacji….

Grzegorz wspominał o przekraczaniu wszelkich granic moralnych i o „mentalnym stulejarstwie” zastanym na miejscu.

– No nie mogłem tego wytrzymać…. – mówi.

Grzegorz T. jest teraz pod opieką psychiatry w zamkniętym ośrodku. Redakcja łączy sie w bulu i nadzieji oraz przesyła rodzinie wieniec pogrzebowy, tak na zaś.

TAKH

TAKH

OREWA OCHINCHIN GA DAISUKI NANDAYO

Takhhhhh, rusza gazetka jedynej takiej mikronacji. Najlepszej mikronacji.

W dzisiejszym wydaniu napiszę o chromosomach.

Chromosomy są. Wszystkie ma Chin-Chin.

 

Dziękuję.

 

Tadaaaa

 

CHODŹMY DOSTAĆ CIPECZKĘ W TĘ NOC